دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398

حضور قدرتمندانه تيم منتخب هاپکيدوي ايران در بازيهاي جهاني چونگ جو کره جنوبي

سه شنبه, 12 مرداد 1395 04:30

مجتبی میره جینی: ورود هاپکيدوی ایران به بازيهاي جهانی چونگ جو 2016 کره جنوبی ، افتخاري ديگر براي کنفدراسيون جهاني هاپکيدوی ایران محسوب می شود.

مجتبي ميره جيني رئيس روابط بين الملل هاپکیدو در گفتگو اختصاصی با خبرنگار دیار گیل حضور شایسته و قدرتمندانه تیم منتخب انجمن هاپکیدوی ایران را در این دوره از مسابقات نقطه عطفی برای جامعه ورزش کشور دانست و بیان داشت:

با حضور محکم و پرمحوري که هاپکيدوي ايران داشت و تلاش همه اعضای انجمن، توانستیم با شایستگی تمام جواز حضور در مسابقات چونگ جو 2016 کره جنوبی را بدست آوریم که اين افتخاری بزرگی براي خانواده جهاني هاپکيدو محسوب مي شود.

 

 

 

میره جینی افزود: مسئله ای که بسیار هائز اهمیت است ، حضور استاد بزرگ «لي چانک سو» رئیس کمیته فنی و مدرسین ممتاز بین المللی هاپکیدو در ایران است. وی در تاریخ 21 الی 25 مرداد ماه در گيلان حضور پیدا خواهد کرد و همچنین از تعدادی از شهرهای ایران نیز بازدید بعمل خواهد آورد.
 استاد لی چانگ سو خود را هميشه جزء خانواده هاپکيدو مي داند و اين افتخار ديگري است در کارنامه هاپکيدوي ايران و اميدواريم بتوانيم بعد از مسابقات جهاني 2016 چونگ جو مسابقات داخلي خودمان را برگزار کنيم.

 

 

رئیس کمیته روابط بین الملل هاپکیدو در پایان خاطر نشان کرد:
بعد از این دوره از مسابقات رایزنی ها و برنامه ریزی های لازم برای برگزاری مسابقات آسيايي را نيز در درستور کار قرار خواهیم داد.

آخرین اخبار

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.