پنج شنبه, 06 تیر 1398

الهلال، پرسپولیس را غافلگیر کرد/ نبود محرومان کار دست برانکو داد

شنبه, 08 مهر 1396 00:00

 به گزارش دیار گیل حمید درخشان ، درباره باخت چهار بر صفر پرسپولیس در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس بازی منسجم و خوبی نشان نداد. بازیکنان پرسپولیس از هم گسیخته بازی می کردند. پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر و بازی با الاهلی نشان داد شناخت کامل و دقیقی از حریف دارد. اتفاقی که در بازی با الهلال عربستان رخ نداد و این تیم نتوانست بازیخوانی خوبی داشته باشد.

وی تصریح کرد: تغییراتی که الهلال عربستان داشت باعث شد کادر فنی پرسپولیس شوکه شود. به نظرم آنها پرسپولیس را غافلگیر کردند و توانستند تمام فضاهای بازی را در طول نود دقیقه برای خود کنند. حتی ۱۰ نفره هم که شدند اجازه ندادند پرسپولیس تاکتیکش را در زمین بازی پیاده کند.  

درخشان درباره تاثیر محرومیت مهدی طارمی و نبود سیدجلال حسینی به خاطر مصدومیت، در نتیجه این دیدار اظهار داشت: خط ذفاعی پرسپولیس بدون سید جلال حسینی و با توج به اینکه محمد انصاری هم نبود شرایط اصلا خوبی نداشت. مهدی طارمی هم مهاجم اول پرسپولیس است و محرومیت انضباطی اش باعث شد تا خط حمله این تیم هم نتونند مدافعان الهلال را اذیت کنند. نبود بازیکنان کلیدی پرسپولیس به ضرر این تیم شد و برانکو نتوانست در طول نود دقیقه، کاری برای حل مشکلات تاکتیکی پرسپولیس انجام دهد.

سرمربی سابق پرسپولیس درباره شانس پرسپولیس در جبران این نتیجه و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: کار بسیار سختی است اما امیدوارم پرسپولیس بتواند مانند تیم های بزرگ دنیا، غیرممکن را ممکن کند.

آخرین اخبار

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.