پنج شنبه, 06 تیر 1398

تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است

شنبه, 09 ارديبهشت 1396 04:30

فرمانده پلیس راه گیلان گفت: تمام محورهای ارتباطی گیلان باز بوده و محدودیت ترافیکی وجود ندارد.

به گزارش دیارگیل، حسین محمدپور ا اشاره به اینکه تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است، اظهار کرد: تردد بدون محدودیت ترافیکی در جاده‌های استان برقرار بوده و تنها بارندگی موجب لغزندگی سطح جاده‌های گیلان شده است.

وی افزایش تصادفات در شرایط بارانی را از مشکلات حوادث ترافیکی دانست و افزود: در شرایط بارانی به نحو محسوسی شاهد افزایش حوادث رانندگی و خروج از جاده هستیم و از رانندگان می‌خواهیم در هوای بارانی با احتیاط و دقت بیشتر رانندگی کرده و قوانین را رعایت کنند.

فرمانده پلیس راه گیلان با توصیه به کشاورزان برای تردد در جاده‌ها، بیان کرد: با توجه به افزایش تردد ماشین‌های کشاورزی، از کشاورزان می‌خواهیم در مسیر راه‌ها حرکت نکنند و برای تردد از شانه خاکی استفاده کنند تا حادثه ناگواری رخ ندهد.

وی رعایت سرعت و سبقت مجاز را مورد تأکید رانندگان به‌ویژه در محورهای فرعی و روستایی گیلان قرار داد و یادآور شد: فصل کشاورزی است و تردد در محورهای روستایی و فرعی استان افزایش می‌یابد بنابراین از رانندگانی که قصد عبور از محورهای فرعی و روستایی استان را دارند می‌‌خواهیم قوانین رانندگی را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

آخرین اخبار

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.