پنج شنبه, 06 تیر 1398

دولت به‌جای حمله به مخالفان ‌در موضوع حقوق‌های نجومی‌ زودتر اقدام و عمل کند

یکشنبه, 27 تیر 1395 04:30

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوع حقوق‌های نجومی دولت به جای اینکه مخالفان را مورد حمله قرار دهد باید در این زمینه زودتر وارد می‌شد و بررسی‌های لازم را انجام می‌داد.
جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، در مورد حقوق‌های نجومی مدیران اظهار داشت: به جای اینکه دولت مخالفان را مورد حمله قرار دهد باید در این زمینه زودتر وارد می‌شد و بررسی‌های لازم را انجام می‌داد که نگرانی مردم کمتر شود.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: خوب است که دولت اکنون به این موضوع وارد شده است ولی باید سرعت کار را بیشتر و با دقت بیشتری عمل کند.
وی با با بیان اینکه بسیاری از افراد اکنون «زرنگی» می‌کنند که فیش حقوقی خود را منتشر کنند، تصریح کرد: مردم کل دریافتی‌ها را نیاز دارند نه فقط فیش حقوقی. ممکن است فیش حقوقی یک مدیر 7 میلیون باشد ولی 10 میلیون به شکل دیگری دریافت کند.
کوچکی‌نژاد با تأکید بر اینکه دریافتی‌ها تمام مواد باید مورد پیگیری قرار گیرد اظهار کرد: دیوان محاسبات و سازمان بازرسی نیز باید در این زمینه ورود کنند.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خواهان شفاف‌سازی در این زمینه هستم و از رسانه‌ها نیز تشکر می‌کنم که به این موضوع وارد شدند و آن را حساس کردند.

آخرین اخبار

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.