پنج شنبه, 06 تیر 1398

گیلان| حوزه صنعت و معدن در حال حاضر روزهای سختی را می‌گذراند

یکشنبه, 31 تیر 1397 00:00

 به گزارش دیار گیل، فرحمند پورعلی در همایش تجلیل از برگزیدگان حوزه صنعت و معدن استان گیلان در رشت اظهار داشت: خانه صنعت، معدن و تجارت رابطی میان تولیدکنندگان و سازمان صنعت، معدن و تجارت است.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گیلان انتقال مشکلات تولیدکنندگان به دولت را بخشی از وظایف خانه صنعت، معدن و تجارت دانست و تصریح کرد: حوزه صنعت و معدن در حال حاضر روزهای سختی را می‌گذراند.

پورعلی برنامه‌ریزی را رکنی مهم و تاثیرگذار در عملکرد واحدهای صنعتی دانست و ابراز داشت: افزایش نرخ ارز و همچنین تعیین نرخ دولتی مانع برنامه‌ریزی واحدهای صنعتی شده است.

وی با تاکید بر اینکه تولید و ارز با یکدیگر رابطه مستقیم دارند خاطرنشان کرد: تسهیلات بانکی با نرخ بالا، پرداخت افزایش حقوق کارمندان و افزایش هزینه‌های جاری از جمله مشکلاتی است که تولیدکنندگان با آن مواجه هستند.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه تولیدکنندگان به سختی به مشکلات موجود مقابله می‌کنند تصریح کرد: اگر تدبیری برای رفع مشکلات اندیشیده نشود شرایط تولیدکنندگان سخت‌تر می‌شود.

پورعلی با اعلام اینکه تولیدکنندگان امروز به طور جدی به حمایت مدیران حوزه صنعت و معدن نیازمند هستند اظهار داشت: شرایط سختی که با آن مواجه هستیم کم سابقه بوده است.

انتهای پیام/ش

آخرین اخبار

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.