سه شنبه, 28 خرداد 1398

دیدار جمعی از مدیران شرکت ملی فراورده های نفتی منطقه گیلان با اعضای هیئت مدیره انجمن معلولین بینای استان

یکشنبه, 14 آذر 1395 03:30

دیدار و گفتگوی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان و معاونین و جمعی از مدیران این شرکت با هیات مدیره و جمعی از اعضای انجمن معلولین بینایی گیلان در روز جهانی معلولان.
به گزارش خبرنگار دیارگیل ، دراین دیدار عاقل منش ، یزدانی ، جمالی و پورناصرانی از اعضای انجمن معلولین بینایی گیلان و دکتر رفیعی عضو افتخاری این انجمن حضور داشتند . محمد حسن عاقل منش، عضو هیات مدیره انجمن ضمن خوشامدگویی به میهمانان، هدف از تعیین روز ۱۳ آذر برابر با سوم دسامبر که به روز جهانی معلولان نامگذاری شده است را ارتقای رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیت های مختلف و افزایش آگاهیهای جامعه دانست .
وی افزود: امروز بیش از ۵۰۰ میلیون نفر در جهان و‌ بیش از ۱.۵ میلیون نفر درایران به دلیل نقص سیستم جسمی حرکتی ، حسی ، ذهنی و اعصاب و روان از معلولیت رنج می برند .
عاقل منش در ادامه با اشاره به فعالیتهای انجمن معلولین بینایی افزود : این انجمن از سال ۱۳۸۲ شروع به فعالیت نموده و اکنون با داشتن بیش از ۸۵۰ نفر عضو در زمینه های های مختلف آموزشی فرهنگی ،هنری درمانی، اشتغال و مددکاری به ارایه خدمات به جامعه هدف مشغول است
وی ضمن تقدیر ازحضور مسولان شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان خطاب به مدیریت این شرکت گفت: حضور گرم و صمیمانه شما و همکاران تان درانجمن درچنین روزی در واقع تکریم به جامعه معلولان است .
درادامه این دیدار مهندس علی اصغر عباسی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ضمن تبریک روز جهانی معلولان بااهدای شاخه گل و لوح سپاس از هیات مدیره انجمن معلولین بینایی گیلان قدردانی نمودند و درادامه با جمعی از معلولین بینایی دیدار و گفتگو کرد.
دربخش دیگری از این دیدار هنرمند روشندل میلاد قربانی با اجرای چند برنامه هنری حال و هوای خاصی به این مراسم بخشید .
درپایان این دیدار کیک روز جهانی معلولان توسط زوج جوان معلول بینایی برش داده شد و از حاضرین با کیک و شیرینی پذیرایی به عمل آمد .

آخرین اخبار

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.