یکشنبه, 04 فروردين 1398

گزارش دیار گیل از بازی امروز در رشت داماش گیلان در برابر شموشک نوشهر به پیروزی رسید

چهارشنبه, 05 مهر 1396 00:00

  امروز در ورزشگاه عضدی رشت تیم داماش گیلان توانست در برابر تیم شموشک نوشهر به برتری یک بر صفر دست یابد.

به گزارش دیار گیل از رشت، از هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز دو تیم داماش گیلان و شموشک نوشهر در ورزشگاه شهید عضدی رشت از ساعت 15:30 به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم داماش گیلان به پایان رسید.

 ترکیب داماش گیلان:

مسلم حق شناس، محمد مختاری، کنعان طاهرنژاد، محمد همرنگ (از دقیقه 89 مهرداد علی زاده)، آرمین منفرددوست، میلاد پورمحسن، میثم میرپسندیده، محمد طالبی،  میلاد پورصف شکن (از دقیقه 90 آزاد جعفری)، سعید مرتضوی (از دقیقه 82 هادی سهرابی) و سعید باقرپسند.

سرمربیگری تیم داماش گیلان را وحید رضایی برعهده داشت.

ترکیب تیم شموشک نوشهر:

مرتضی قدیمی‌پور، حسین جعفری‌پور، اتابک نمازی، مهدی سلمانی، میرفرج لطفی، حسین خسروی (از دقیقه 78سید محمدرضا هاشمی)، رامین قربانی، حامد سلیمانی (از دقیقه 71 میلاد شکرزاده)، میلاد جعفری، محمد عبادزاده و یحیی نجاریان (از دقیقه 83 الیاس قربانپور).

سرمربیگری تیم شموشک نوشهر را محمود شافعی بر عهده داشت.

کارت زرد: حسین خسروی دقیقه 33،محمد عبادزاده دقیفه 69، اتابک نمازی دقیقه 87، حسین جعفری‌پور دقیقه 90 (شموشک نوشهر) و آرمین منفرد دوست دقیقه 73 (داماش گیلان)

گل: میثم میرپسندیده دقیقه 65 (داماش گیلان)

شرح بازی:

نیمه نخست: بازی با حملات تیم داماش گیلان بر روی دروازه تیم شموشک نوشهر در نیمه نخست آغاز شد و داماش سعی داشت تا با استفاده عمق دفاع تیم شموشک و ارسال‌های بلند به گل برسد و در سوی دیگر تیم شموشک سعی در استفاده از ضدحملات داشت که تلاش دو تیم بی‌نتیجه ماند تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم داماش گیلان برای برتری در این دیدار حملات زیادی را با استفاده عمق دفاع شموشک تدارک دید که حاصل این حملات یک گل بود اما پس از این گل، تیم شموشک حملات زیادی را با استفاده از توپ‌های بلند تدارک دید که این حملات بی نتیجه بود تا بازی در پایان با برتری یک بر صفر تیم داماش گیلان به پایان برسد.

نظر دادن

آخرین اخبار

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.