چهارشنبه, 07 فروردين 1398

استان گیلان رتبه خوبی در بین‌ استان‌های دیگر ندارد

یکشنبه, 23 مهر 1396 00:00

 به گزارش دیار گیل، فرهمند پورعلی عصر امروز در جلسه تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌استان گیلان اظهار داشت: استان گیلان همواره از سر سبز بودن و طبیعت خود لطمه خورده است.

وی با بیان اینکه هر شخصی که در استان گیلان مسئولیت پیدا می‌کند تا مدت‌ها بر سر صنعتی بودن و یا کشاورزی بودن استان گیلان بحث می‌کند اعلام کرد: استان گیلان استانی با قابلیت‌های صنعتی است.

پورعلی با اشاره به اینکه صنعت استان گیلان رتبه خوبی در بین‌ استان‌های دیگر ندارد خاطرنشان کرد: صنعت می‌تواند برای جوانان استان گیلان اشتغال‌زا باشد و حمایت از سرمایه‌گذاران در این‌ استان امری ضروری است.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه استان گیلان باید دارای نقشه راه برای رشد و توسعه صنعت شود اعلام داشت: نقشه راه رشد و توسعه صنعت استان گیلان باید با توجه به مسائل زیست محیطی تنظیم شود.

وی با اشاره به اینکه گیلان در رتبه 13 صنعتی در کشور قرار دارد عنوان داشت: استان گیلان در رفع موانع تولید در سال‌های گذشته رتبه خوبی کسب کرده است و امروز حمایت از تولیدکنندگانی است که در استان گیلان به‌سختی روی پای خود ایستاده‌اند ضروری است.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به صحبت‌های سخیف رئیس جمهور آمریکا بیان داشت: مردم ایران دیروز به آمریکایی‌ها نشان دادند که با اقتصاد مقاومتی همچنان پابرجا هستند.

نظر دادن

آخرین اخبار

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.