واژگونی اتوبوس هنگام تردد از محور روستایی در ابهر

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: یک دستگاه اتوبوس در محور روستایی ابهر ــ احمدآباد واژگون شد.

محمد محمدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در ساعت ۹:۴۵ صبح امروز یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر ۱۵ محور روستایی ابهر ــ احمدآباد واژگون شد که احتمالا ۳ نفر مجروح شدند.

وی با اشاره به اینکه این اتوبوس با ۱۳ سرنشین از مبدأ زنجان به مقصد رشت در حال حرکت بود، بیان کرد: تخطی از سرعت مطمئنه در یک راه روستایی سبب واژگونی این اتوبوس شد.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان در مورد وضعیت جوی حاکم در محورهای مواصلاتی گفت: در حال حاضر در گردنه‌های برف‌گیر و کوهستانی شاهد بارش پراکنده برف همراه با مه ناپایدار هستیم.

این مسئول تأکید کرد: با توجه به کوهستانی بودن مسیرها و شرایط فصلی، کسانی که قصد تردد از محورهای مواصلاتی استان زنجان را دارند، تجهیزات زمستانی از جمله زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و از سالم بودن چراغ مه‌شکن اطمینان حاصل کنند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر پدیده خاصی در آزادراه‌های استان زنجان مشاهده نمی‌شود، خاطرنشان کرد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی، احتمال کولاک در محورهای کوهستانی وجود دارد که رانندگان باید جوانب احتیاط را رعایت کنند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت